AFYONKARAHİSAR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

AKRONİUM TURİZM SEYAHAT ACENTASI AÇILDI


Akronium Turizm Seyahat Acentası Açıldı

Turizm sektörüne değer katmak misyonu ile Afyonkarahisar’a yeni bir Seyahat Acentası daha katıldı. İlimize artı değer katacak olan firmanın birçok organizasyon hizmeti profesyonel ekipler tarafından halka sunulacağı bilgisi verildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı onaylı Seyahat Acentası  belgesini Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet TANIR  AKRONİUM Turizm Seyahat Acentası  sahibi Murat KORKMAZ’a verdi. Akronium Turizm Seyahat Acentası sahibi Murat KORKMAZ ‘ Seyahat acentası olarak Bakanlık onaylı belgemiz ile daha iyi ve profesyonel hizmet sunacaklarını ‘ belirtti.

Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet TANIR ise yaptığı konuşmalarında şu hususlara değindi; ‘’Bilindiği üzere turizm sektörü ülkemizde son yıllarda hızla büyüyen ve gelişen, oluşturduğu istihdamla ülke ekonomisine çok önemli katkılar sağlayan önemli bir sektördür. Bu bağlamda turizm sektörünün temel yapı taşlarından biri olan seyahat acentalığı ayrı bir öneme sahiptir. Transferlerde ve seyahat acentalığı faaliyetlerinde hizmet standartlarını yükseltmek turizme önemli katkı vermektedir. Son dönemde ilimiz bünyesinde Müdürlüğümüz kanalıyla Bakanlığa yapılan Seyahat Acentası başvurularında önemli artışlar olmuştur. Akronium Turizm Seyahat Acentası ile ilimizdeki acenta sayısı 45 den 46 çıkmıştır. İlimize kazandırılan bu işletmenin hayırlı olmasını diliyor, seyahate çıkacak olan turistlerin can ve mal güvenliklerinin profesyonel kişilerce sağlanacağı için sevinç duyuyor saygılarımı arz ediyorum” dedi.

  • DSC_0711.JPG
     
  • DSC_0709.JPG