AFYONKARAHİSAR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

BENİMLE DELİRİR MİSİN? ADLI TİYATRO OYUNU, 19 ARALIK 2019 PERŞEMBE GÜNÜ, SAAT 20:00'DE HATTAT AHMET KARAHİSARİ KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ'NDE, RİSUS SANAT'IN KATKILARIYLA SİZLERLE BULUŞUYOR


Belki de aşk eski bir yalandı, bütün suç da Adem ile Havva'daydı. Ya da en baştan aşkı bize çok yanlış anlatmışlardı.
Evlilik seremonisinden delilik rapsodisine uzanan trajikomik bir süreç. Sadece birkaç saat delirmeye varım diyenler, mutsuz kadınların, mutsuzluk veren kayınvalidelere, mutsuz kocaların da “Eee artık evlenme vaktin geldi de geçiyor” diyen babalara dönüştüğü trajikomik bir dünyayı bir kez daha keşfetmek isteyenler!
Romantik komedi tarzında ve bu yıl 7. sezonu sahnelenecek olan “Benimle Delirir misin?” Mine Artu’nun yazdığı ve Yapıcı çiftinin performansı ile hayat bulan hikaye, aile içerisindeki kadın – erkek çatışmasını işleyen ve her anı esprilerle dolu interaktif bir oyun.
Kadın ve erkeğin evlilik öncesi ve sonrasını, seyirciyi de oyunun içine katarak interaktif ve açık biçimde irdelediğimiz bu oyunu, Türkiye’nin ve Avrupa’nın birçok şehrinde seyirci ile buluşturduk. Beş yüzden fazla oynadığımız ve seyircinin büyük beğenisini kazanan ve övgüler alan oyunumuz yeni sezonda da devam ediyor.
19 ARALIK PERŞEMBE SAAT: 20:00

Hattat Ahmet Karahisari Kültür ve Sanat Merkezi
Biletler: Mr.Smith Cafe
Tel: 0553 4817689
Whatsapp: 0532 2944866
  • AFİŞ.jpg