AFYONKARAHİSAR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

ETEKLER VE PANTOLONLAR ADLI TİYATRO OYUNU, 11 OCAK 2019 CUMARTESİ GÜNÜ, SAAT 20:00'DE HATTAT AHMET KARAHİSARİ KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ'NDE SİZLERLE BULUŞUYOR


Nurseli İdiz, Nergis Kumbasar ve Kimya Gökçe Aytaç yepyeni bir oyunla sevenleriyle buluşuyor!

Usta oyuncuların rol aldığı Etekler ve Pantolonlar adlı oyun, Risus Sanat ve Blue Garden organizasyonu ile Afyonkarahisar'da sahnelenecek.

Nurcan yıllardır görüşmediği okul arkadaşı Aysel’e sürpriz yaparak evine ziyarete gelir. Nurcan kocasının kendisini aldattığını ve intikam alacağını bu konuda Aysel’den yardım istemek için geldiğini açıklar. Aysel Nurcan’ın durumuna üzülür ve ona yardım edeceğini söyler. Aysel ve Nurcan, Nurcan’ın eşine karşı strateji belirlerken, Aysel de bu durumlardan etkilenip kendi evliliğini sorgulamaya başlar. Nurcan ve Aysel evliliklerini sorgularken geçmişlerine bir yolculuk yaparlar ve aslında ikisi de hayatlarında olmak istedikleri gibi değil de, aile ve çevre baskısıyla, başkalarının onları görmek istedikleri bireylere dönüştüklerini anlarlar. İki eski arkadaşın evliliklerini sorgulamak için başladıkları sürecin, artık kendi istedikleri hayatlara doğru yol aldıkları bir sürece dönüşmesini konu alan bu oyunu gözlerinizi kırpmadan izleyeceksiniz.

  • AFİŞ-ETEKLER VE PANTOLONLAR.jpg